Tanáraink 2018 -2019


Posted on 2018-09-11 00:00:00


2018-2019

Óvónők

Braun Orsolya
Kuzsma Andrea

Röff (Gönczi) Timea Melinda
Kiss Király Tünde
Sinkó (Szabó) Bernadett
Szabó Anna Emese
Takács Kajó Brigitta - gyermeknevelési szabadságon
Vajna Ágnes Rozália

Tanítók

Bakaity Beáta,
Bárdi Rozália Márta, 

Bőnesch Enikő, 
Fekete Éva, 
Háger Renáta,

Kiss Csilla Anikő, 
Mikó Anita, 
Módi Apolka, 
Molnár Gál Sarolta,
Zsigó Mária
Szép Judit - 
gyermeknevelési szabadságon
Tankó Veronica Zita - szaktanfelügyelő

A gimnáziumi, líceumi és a szakoktatásban résztvevő pedagógusok

ALBERT ANDREA EMESE - pénzügy, számvitel
BALOG HANNA - magyar nyelv és irodalom 
BENEDEK RAMÓNA MATILDA - római katolikus vallás
BERE ZSUZSANNA - református vallás
BOKOR ILDIKÓ - vendéglátás, idegenforgalom
BORSI (VERES) BERNADETT - angol nyelv és kultúra 
BŐDI ZSÓFIA - matematika 
CATONA VALERIA - közélelmezés
CAZACU GAZDAG ORSOLYA - iskolapszihológus
CSABAI TÜNDE - román nyelv és irodalom 
CSIGER KRISZTINA -  kereskedelem-marketing, vállalkozási ismeretek
CSORBA MIHÁLY - történelem 
DULĂU DIANNA - biológia 
KÁROLYI (FEHÉR) GABRIELLA - magyar nyelv és irodalom  (gyermeknevelési szabadságon)
HARÁCSEK KLEMENTINA - fizika 
HASAS TÜNDE - matematika 
HEGYES LUMINIŢA  - román nyelv és irodalom 
KELE TÜNDE ILONA -  kereskedelem-marketing, vállalkozási ismeretek 
KONRÁD ERZSÉBET KATALIN - római katolikus vallás
KONRÁD ILDIKÓ - ének-zene
KOR ERIKA -  kereskedelem-marketing, vállalkozási ismeretek (gyermeknevelési szabadságon)
KOVÁCS MÁRTA - német nyelv és kultúra  (tanulmányi szabadságon)
LUKÁCS NORBERT CSABA - testnevelés
LŐRINCZ ENIKŐ - matematika (gyermeknevelési szabadságon)
MAJOROS PÉTER - történelem
MÁRTON KATALIN - rajz és vizuális kultúra 
MICACI BIANCA - társadalomtudományok
MOSONI ERIKA - román nyelv és irodalom 
NAGY ENIKŐ - matematika 
NÓGRÁDI MÁRTA - vendéglátás, idegenforgalom 
NYÍRŐ SZABOLCS ISTVÁN - római katolikus vallás 
PALOTÁS ZSUZSA - magyar nyelv és irodalom 
PAPP TÓTH EMESE - angol nyelv és kultúra
PÉTER ENDRE - 
testnevelés november 9-ig
POPOVICI TÜNDE - matematika, fizika 
RÁZMÁN ENIKŐ - magyar nyelv és irodalom  
SÓKI LÓRÁND - földrajz 
SZABÓ ZSUZSANNA - biológia 
Ft. SZABÓ ERVIN - római katolikus vallás
SZECSÁNSZKI ENIKŐ - földrajz 
TÓTH TRPKOVICI TIMKA - biológia, kémia 
TÓTH MÓNIKA ERIKA - testnevelés
TOTH ORSOLYA KATALIN - 
német nyelv és kultúra  
TOTH FLORINA - román nyelv és irodalom 
VARABECZ MÓNIKA - angol nyelv és kultúra
Ft. VASS CSABA - római katolikus vallás
VINCZE BÉLA ZSOLT - történelem 
ZALDER ÉVA MÁRIA - magyar, angol nyelv és irodalom 
ZSIGÓ TAMÁS - informatika


Csatolt dokumentumok:
- nincs csatolmány -
Search
Események, versenyek
Itt megtudhatod, a Google eseménynaptár segítségével, milyen tevékenységek lesznek, vannak vagy voltak iskolánkban.
Beiratkozás az előkészítő osztályba
Március 4-én kezdődnek a beiratkozások! Szeretettel várunk minden jelenlegi ovist, aki iskolánkat választja a 2020-2021-es tanévre. a két előkészítő osztályunk valamelyikébe.
Angajăm contabil
Se amână concursul pentru ocuparea postului de administrator financiar – contabil șef, pe durata stării de urgență.