Posted on 2018-11-18 09:33:13
A Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum diákjai minden évben Árpád-házi Szent Erzsébet, a szolgáló szeretet szentjének ünnepe alkalmából gyűjtést szerveznek a rászorulók számára.



A „Mosoly a gyermekekért” projekt keretén belül az első jótékonysági akció az elhagyott gyerekek megsegítését szolgálta. Az iskola diákjai - kicsik és nagyok - tisztálkodási szereket, pelenkát, ruhaneműt, játékokat adományoztak, amelyeket a X. B, teológia szakos osztály diákjai gyűjtöttek össze, majd csomagoltak, hogy 2018. november 15-én délután elvigyék a Gavril Curteanu Városi Klinikán lévő elhagyott gyerekeknek.



Az adományok átadásában segítettek: a VI. A osztály tanulói, a szülői közösség képviselői és Nagy Enikő osztályfőnök, a VIII. B, a X. B osztályos diákok, Harácsek Klementina aligazgatónő, a projekt koordonátorai Hegyes Luminița és Benedek Ramóna tanárnők.

Az adományok folyamatosan érkeznek az iskolába, ezért átadásukra két hét múlva újból sor kerül.

Köszönjük szépen a segítséget! Jót tenni jó, jónak lenni jó!
Benedek Ramóna
Mégtöbb képet megnézhetsz ITT.