Posted on 2018-12-14 06:19:49

Tisztelettel és szeretettel meghívunk december 19.-én 13:00 órai kezdettel a Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum Dísztermébe, hogy együtt hangolódjunk rá a Szeretet, Kegyelem és Fény ünnepére. Iskolánk diákjai zenével körülölelve elevenítik fel az Első Karácsony történéseit. A sok teendő közepette lassíts egy kicsit, töltsd velünk és az ünnep lényegével ezt a kis időt.
“Most nem sietek,
most nem rohanok,
most nem tervezek,
most nem akarok,
most nem teszek semmit sem,
csak engedem, hogy szeressen az Isten.”
"Az eseményt támogatta a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt."