Posted on 2019-10-18 00:00:00

Az idén is csatlakoztunk a 2005-ben, Karakaszból kiindult „Egymillió gyermek együtt imádkozik a békéért és az egységért” nevű kezdeményezéshez. 2019. október 18-án, pénteken 9.00 órakor iskolánk V-XII. osztályosai a Nagyvárad-olaszi plébániatemplomban (Barátok Temploma) imádkoztak, míg az elemi osztályosok az iskola kápolnájában maradtak. Nem voltunk egyedül, mások is csatlakoztak az imádkozó gyermekekhez, fiatalok, akik hallották a felhívást, vagy csak egyszerűen évek óta bekapcsolódnak az imaláncba. A gyermekekkel együtt imádkozott Böcskei László megyés püspök is, aki az imádság végén a békéért és egységért való ima fontosságáról beszélt a diákoknak.
![]() |
![]() |
Mégtöbb képet ITT nézhetsz meg!