Posted on 2019-11-07 06:25:28

Izgatottan és egyben büszkén forgatták osztálylapjukat Blanka nővér diákjai. Az ötlet Rékáé, aki hercegnős lapot készített s innen pattant ki az ötlet, mi lenne ha az osztály saját sajtóterméket készítene, lehetőséget adva mindenkinek arra, hogy valamilyen módon elmondhassa, lerajzolhassa, szórakoztassa vagy csak egyszerúen tájékoztassa az érdeklődöket.
Az első számban Eszter készülő regényének első fejezetét olvashatjuk, Fanny és Kitti tanítómeséjéből okulhatunk, illetve a fiúk füstbomba készítéshez nyújtanak támpontokat a Süntudomány rovaton belül. A Sün-infó és a Sün-poén mindenkinek lehetőséget biztosít a munkára, és az illusztációk és képek készítése is hozzáértő kezeket, szemeket igényel.

Csak így tovább! Várjuk a következő számot!
Akit érdekel és szeretne belelapozni, a csatolmányban megtalálhatja a lapot.