Posted on 2019-11-29 21:35:12

A Polgármesteri Hivatal oklevéllel és pénzjutalommal értékelte azoknak a diákoknak és tanároknak a munkáját, akik az elmúlt tanévben (2018-2019) a tantárgyversenyek országos döntőjén helyezést értek el.
Nyolc Szent László-s diák és öt tanár részesült elismerésben a magyar nyelv és irodalom, román nyelv és irodalom illetve a római katolikus vallás olimpián elért kiemelkedő teljesítményéért.
A díjazottak:
Taar Alexandra-Andreea (9.o., magyar II. díj),
Szabo Ibolya (8.o., román II. díj),
Catona Anamaria Christiana (8.o., vallás II. díj),
Kovács László István (9.o., vallás I. díj),
Szeghalmi Gabriella Nóra (9.o., vallás dicséret),
Pál Anasztázia Diana (10.o., vallás II. díj),
Simon Timea (11.o., vallás dicséret),
Majoros András (12.o., vallás dicséret).
Felkészítő tanáraik Rázmán Enikő, Hegyes Florentina Luminita, Benedek Matilda Ramóna, Nyírő Szabolcs István, Konrád Erzsébet Katalin voltak.

A 70 elismerésben részesült diák közül 8 a Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum diákja! Gratulálunk nekik és felkészítő tanáraiknak!
www.ebihoreanul.ro-olimpicii-oradiei-70-de-elevi-cu-rezultate-foarte-bune-premiati-de-primarie