Posted on 2019-12-16 18:00:00

Zsúfolásig megtelt a díszterem ma, december 16-án, amikor is a legszebb karácsony-váró osztály címet osztotta ki a diáktanács.
A zsűrinek nehéz dolga volt, több szempontból is osztályoznia kellett a tantermeket. Elsősorban az ünnephez kapcsolódó hangulatos, ízléses díszítést, másodsorban pedig a tisztaságot figyelték, mondta a zsűri nevében Dulau Dianna biológia tanárnő. (Hogy milyenek lettek az osztályok? Erről ITT láthatsz képeket!)
A különdíjasokkal kezdődött a jutalmazás:
- V. B és a VII. B a legszínesebb osztály címet kapták,
![]() |
![]() |
VIII. A osztály a legkreatívabbnak bizonyult,

IX.C -ben a legtartósabb a hóember,

X.A -ban van a legszebb karácsonyi ablak.

Kicsivel maradtak le, de nagyon ügyesek voltak és így dicséretben részesültek a VII.A, IX.D, IX.B, ès a XI.C.
A győztesek pedig:
I.helyezett a IX.A osztályközössége, nyereményük pedig egy osztálykirándulás,

II. helyezett az V.A, nyereményük egy torta,

III. helyezett a VI.A, akik a Caritas Catolica jóvoltából ajándékcsomagot kaptak.

Gratulálunk mindenkinek, szervezőknek, (Ónodi Krisztina, Boros Dóra, Szabó Kincső) résztvevőknek (Szentlacisok) egyaránt!
Mégtöbb képet az díjazásról ITT találsz!