Posted on 2020-02-14 22:30:00

Remek hangulatú farsangi mulatságon vehettek részt az V.-VIII. osztályos diákok február 14-én, iskolánk dísztermében. A kiváló szervezésnek és a kitűnő ötletnek köszönhetően, hogy a Görög Istenek háza táján folyjon a mulatság, mindenki sokat nevetett, jól szórakozott.

Nem hiányzott a farsangolók bemutató felvonulása, bemutatkozása, és senki sem maradt le a farsangi fánk nehezített evéséről sem. Találkozhattunk bohóccal, madárijesztővel, doktorral, kalózzal, király- és hercegnőkkel, szebbnél szebb balerinákkal, táncosnőkkel, pékkel, superman-nel, vírusfertőzés elhárítókkal, rappelőkkel, különböző sportolókkal, nyuszikkal, cicákkal, ördöggel, boszorkánnyal, még egy pionír is elvegyült a tömegben.

Tánc bemutató, tánc tanulás, feladatok, evés ivás, egyszóval minden jóban részesülhettek a mulatozok a Görög Istenek jóvoltából! Köszönjük, hogy részesei lehettünk!

Mégtöbb képet lehet megnézni ITT