Posted on 2020-02-23 23:00:00
Kedves Rákóczis diákok,
Ismét lehetőség nyílik részt venni 4 diáknak, egy két napos rákóczis programon, Békéscsabán, melynek időpontja: 2020. március 27-28. (péntek és szombat).
Cím: "Gyúrjuk körbe a Kárpát-medencét II.".
Részt vesznek fiatalok délvidékről, Kárpátaljáról, több magyarországi városból és a mi sulinkból.
Akik szeretnének jelentkezni a EZT AZ ŰRLAPOT töltsék ki és március 7-ig, szombatig, küldjék el a következő email címre: daya.dulau@gmail.com. (a mellékletből *.doc formátumban is letölthető)
A program pénteki napján iskola látogatás lesz, illetve kolbászgyúrás. Tavaly nagyon jó élményekkel tértünk haza.
Jelentkezési feltételek:
- rákóczis tagság,
- nem több, mint 2 rákóczis eseményen való részvétel,
- iskolán kívüli programokon való aktív részvétel.
Túljelentkezés esetében a tanulmányi eredményeket vesszük figyelembe.
Jó jelentkezést kívánunk.
Dulău Dianna
Rákóczi Szövetség iskola szintű koordinátora
Iskolánk, a nagyváradi Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum kiskórusának előadásában hallható himnuszunk.
Örömmel adjuk hírül, hogy idén is kézbe vehetjük iskolánk évkönyvét, amely immár nyolcadik alkalommal gyűjti egybe a mögöttünk álló tanév legszebb pillanatait, eseményeit, sikereit és emlékeit.
Szeretettel hívunk minden érdeklődőt abból az örömteli és jubileumi alkalomból, hogy a nagyváradi Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum immár huszadik alkalommal ad otthont a Hivatások nyomában országos hittanversenynek!