Posted on 2020-04-18 09:42:30
Végre konkrétumok is megjelentek arról mit fognak számon kérni az érettségin, illetve a nyolcadikos vizsgán a diákoktól! Azt hogy a II. féléves tananyagot NEM, azt már április 7-én egy sajtótájékoztató keretén belül kijelentette a tanügyminiszter de, hogy pontosan mi tartozik ide, azt eddig csak találgatni lehetett!
Az alábbi linken elérhető mind a rendelet,
4115/10.04.2020 RENDELET
mind pedig az 1. melléklet, amiben a nyolcadikosoktól számon kérhető tananyag,
1. számú MELLÉKLET a 4115/10.04.2020 Rendelethez
mind pedig a 2. számú melléklet, amiben az érettségihez szükséges anyagrész található.
2. számú MELLÉKLET a 4115/10.04.2020 Rendelethez