Egészséges táplálkozás - az Iskola másként hét egyik témája


Posted on 2020-05-12 18:27:37


 

Kedves gyerekek, szülők, olvasók,

Az elmúlt héten, Iskola Másképp hetében, az V-X osztályos tanulók nagyon aktívan dolgoztak egészségünk megőrzésének, helyes táplálkozásunk, megfelelő folyadék fogyasztásunk témáiban. Kicsiktől a nagyokig mindenki kreatívan megoldotta a feladatokat, kisfilmeket néztünk online, elemeztünk, szerkesztettünk. Remek művek születtek, amint a képeken is látható.