Lehetséges az online visszajelzés a tanárok értékeléséhez


Posted on 2021-06-28 12:00:00



Kedves diákok!
Elérhetővé vált számotokra a 3864/31.05.2021-es miniszteri rendelet alapján összeállított kérdőív, amelyben minden 5-12. osztályos diák visszajelzést adhat tanárának az osztályteremben végzett munkájáról.
Kérjük, hogy értékelésed legyen objektív, a nyelvezet tisztelettudó, és a véleményed legyen alátámasztható. A visszajelzési lap névtelen, elektronikusan kitölthető.
A kérdőívhez az e-learning platformon (SzL e-learning) keresztül juthatsz, bejelentkezéssel, a FEEDBACK osztály kurzusra kattintva. Ezen belül megjelennek tantárgyaid és tanáraid.


A kérdőív/kérdőívek kitöltésével adhatod meg a visszajelzést, ami nem kötelező, névtelen, csak osztályhoz köthető (mert különben nem vonható le belőle következtetés).
A visszajelzések elküldésére egy hét áll a rendelkezésedre.
A következő tanév elején a tanárok megbeszélik az osztályokkal az esetleg felmerült problémákat, illetve az osztálytanács összeállít egy jelentést a kapott vélemények alapján.
Mindez kizárólag az oktatás minőségének és eredményességének javítását szolgáló intézkedés.
Kellemes vakációt nektek!
A vizsgázóknak pedig sok szerencsét!

Csatolt dokumentumok:
- nincs csatolmány -
Search
Nagyváradi Szent László himnusz - Keresztes vitézek
Iskolánk, a nagyváradi Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum kiskórusának előadásában hallható himnuszunk.
Megjelent a Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum 2024–2025-ös évkönyve!
Örömmel adjuk hírül, hogy idén is kézbe vehetjük iskolánk évkönyvét, amely immár nyolcadik alkalommal gyűjti egybe a mögöttünk álló tanév legszebb pillanatait, eseményeit, sikereit és emlékeit.
XX. HIVATÁSOK NYOMÁBAN
Szeretettel hívunk minden érdeklődőt abból az örömteli és jubileumi alkalomból, hogy a nagyváradi Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum immár huszadik alkalommal ad otthont a Hivatások nyomában országos hittanversenynek!