Posted on 2025-06-19 15:44:13
Te Deum – Hálaadó, tanévzáró szentmise 2025.
Pénteken, június 20-án reggel 9 órától közös, hálaadó szentmisével zárjuk a 2024–2025-ös tanévet a bazilikában.
A végzősök már elballagtak, sőt az érettségi vizsgákon is túl vannak – most már csak az eredményeket várjuk. A 8. osztályosaink pedig jövő héten kezdenek: értük is imádkozunk!
Hálát adunk Istennek az elmúlt hónapokért – a békéért, az élményekért, a közös munkáért, fejlődésért és minden ajándékért, amit kaptunk.
A szentmise során minden osztály első három tanulója, illetve a dicséretesek könyvjutalomban részesülnek.
Szeretettel várunk mindenkit erre az ünnepélyes alkalomra!
Ó, IÓ, CIÓ, ÁCIÓ, KÁCIÓ, AKÁCIÓ, VAKÁCIÓ!