Posted on 2025-07-29 19:20:43
Iskolánk diáktanácsa 2025. június 10-11. között szervezte meg a 2024–2025-ös tanév kilencedikes diákjainak gólyatáborát, melynek helyszíne Nagykágyán a Mezőgazdasági Iskola kollégiuma volt.
A program céljai közt szerepelt a diákok vidám, játékos környezetben való ismerkedése, egymással, az iskola közösségével, a diáktanács programjaival és lehetőségeivel.
A két nap során a gólyák változatos csapatépítő játékokon, sportversenyeken és közös kihívásokon vettek részt, ahol nemcsak versengtek, hanem megtanultak együttműködni, csapatként közreműködni, kommunikálni, segíteni egymást és közösen örülni a sikereknek.
A programokat a diáktanács tagjai és a kísérő tanárok vezették, akik gondoskodtak a jó hangulatról és a biztonságos környezetről.
A tábor igazi élményt jelentett mindenkinek: rengeteg nevetés, mozgás és közösségi pillanat töltötte ki a napokat. A jó hangulatú csapatjátékok és élmények hatására a gólyák között barátságok szövődtek, már most egy összetartóbb, nyitottabb közösség alakult ki az évfolyamon belül.
A szervezők ezúton is hálás köszönetüket fejezik ki a Romániai Magyar Demokrata Szövetségnek és a Communitas Alapítványnak, akik támogatásukkal lehetővé tették, hogy ez a felejthetetlen és tartalmas tábor megvalósuljon, a kágyai iskolának a helyszín biztosításáért és nem utolsó sorban iskolánknak, a Szent László Római Katolikus Teológiai Líceum vezetőségének és kísérő tanárainak az egész éves támogatást. Hozzájárulásuknak köszönhetően a fiatalok igazi közösségi élménnyel gazdagodhattak, amelyre még sokáig örömmel fognak visszagondolni.