Posted on 2025-10-08 19:25:04
A „72 óra kompromisszum nélkül” program keretében a mai napon az óvodásaink különleges élményekkel gazdagodtak. A Szent László Líceum diákjai, Kor Erika tanárnő vezetésével változatos tevékenységekkel készültek a legkisebbek számára: volt játékos matematika, művészeti nevelés, mozgásos játék, angol nyelvi foglalkozás és természetesen almássüti készítés, Nilgesz Attila szaktanár közreműködésével.
Az óvodások csillogó szemmel figyelték a nagyobb diákok gondoskodó, segítőkész gesztusait, míg a líceumi tanulók számára igazi betekintést jelentett a pedagógusi hivatás varázslatos világába.
Egy nap, amely során mindenki tanult valamit – egymásról, türelemről és az együtt végzett munka öröméről.